پیگیری تعمیرات

پیگیری تعمیرات

پیگیری تعمیرات

  • ۱۴۰۲/۱۱/۱۸

جهت اطلاع از آخرین وضعیت دستگاه تعمیری خود، لطفا شماره رسید و شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمایید.

مشتری گرامی ضمن تقدیر از حسن انتخاب شما در مراجعه به این مجموعه، شرایط و مقررات پذیرش به شرح زیر می باشد :

لطفا در هنگام پذیرش و تحویل دستگاه جهت انجام تعمیرات به موارد زیر توجه فرمایید :

1.    تکمیل فرآیند پذیرش دستگاه در این مجموعه به منزله قبول هزینه بررسی فنی و عیب یابی (هزینه کارشناسی تا شناسایی مشکل) در صورت انصراف شما از تعمیر است.

2.    پس از تکمیل پذیرش، دستگاه جهت بررسی فنی و انجام خدمات به بخش فنی مجموعه منتقل شده و توسط کارشناس مرتبط مورد بررسی قرار می گیرد.

3.    پس از بررسی دستگاه توسط کارشناس، در صورت لزوم یا درخواست اعلام هزینه در پذیرش، ضمن تماس با شما، برآورد هزینه و زمان انجام خدمات متعاقبا اعلام می گردد.

4.    در صورت عدم درخواست اعلام هزینه در هنگام پذیرش و یا در صورت عدم پاسخگویی به تماس کارشناس جهت اعلام برآورد، از باب تحویل هر چه سریعتر دستگاه، در مورد کارتریج ها تا تعویض یک قطعه علاوه بر شارژ و در مورد سایر دستگاههای تعمیری، انجام خدمات و تعمیرات تا سقف سه میلیون ریال بدون اعلام و هماهنگی مجدد توسط این مجموعه مجاز می باشد.

5.    در صورت توقف پروسه تعمیر توسط مشتری، در هر مرحله از پیشرفت انجام خدمات، هزینه تا مرحله مذکور دریافت می گردد.

6.    بخش فنی این مجموعه صرفا موظف به بررسی و رفع عیوب گزارش شده از دستگاه توسط شما در هنگام پذیرش است و الزاما نسبت به بررسی و رفع سایر عیوب گزارش نشده مسئولیتی نخواهد داشت.

7.    در صورت عدم وجود قطعات یدکی در بازار، این مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال تعمیر دستگاه نیازمند قطعه ناموجود نخواهد داشت.

8.    در صورت عدم اعلام مشتری در هنگام پذیرش، ضمن تلاش این مجموعه نسبت به حفظ اطلاعات دستگاه در مواردی که اطلاعات قابلیت حفظ دارند، هیچگونه مسئولیتی در قبال حفظ آنها خصوصا فایلهای مخفی یا اعلام نشده متوجه این مجموعه نخواهد بود و مشتری موظف به تهیه پشتیبان از اطلاعات خود قبل از تحویل دستگاه می باشد.

9.    تعهد این مجموعه نسبت به انجام خدمات پس از اعلام وضعیت در هر مرحله از پروسه انجام که منتظر تایید مشتری است تنها به مدت 24 ساعت می باشد، بدیهی است که پس از این زمان، ارائه خدمات با برآورد هزینه و زمان قبلی اعلام شده خارج از تعهدات این مجموعه خواهد بود.

10.    بلافاصله پس از آماده شدن دستگاه پیامک "آماده تحویل" برای مشتری ارسال می گردد.

11.  با توجه به حجم بالای دستگاههای مورد پذیرش خواهشمند است حداکثر ظرف ده روز پس از آماده شدن دستگاه نسبت به تحویل آن اقدام نمایید چرا که این مجموعه تا یکماه پس از آماده شدن دستگاه، مسئولیت نگهداری آن را با احتساب هزینه انبارداری (به نرخ مصوب اتحادیه) در صورت عدم تحویل عهده دار می باشد و پس از آن هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی وارده به دستگاه متوجه این مجموعه نمی باشد.

12.  هزینه حمل و خسارات احتمالی در مسیر حمل دستگاه به مجموعه و تحویل آن در صورت درخواست مشتری، بر عهده وی می باشد.

13.    در مورد دستگاههای گارانتی نشده توسط این مجموعه، پذیرش دستگاه، به منزله قبول گارانتی دستگاه توسط این مجموعه نمی باشد و پاسخگویی گارانتی دستگاه صرفا بر عهده شرکت گارانتی کننده خواهد بود.

14.    هرگونه تعویض، دستکاری و یا خدشه در برچسب گارانتی یا مشخصات فنی دستگاه در مورد دستگاههای گارانتی دار موجب ابطال گارنتی آنها می گردد.

15.    در صورت عدم اعلام گارانتی دار بودن دستگاه در هنگام پذیرش، این مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال ابطال گارانتی دستگاه در فرآیند تعمیر نخواهد داشت.

16.    درمورد تعمیرات دستگاههای رنگی جوهرافشان ریسک خاموشی دستگاه (رفتن هد) در پروسه تعمیر وجود دارد و همچنین در موارد گرفتگی هد، حتی در صورت راه نیافتادن دستگاه هزینه حلال و مواد مصرفی از مشتری اخذ می گردد.

17.   ساعات پذیرش و تحویل دستگاه در این مجموعه از شنبه تا چهارشنبه 9 تا 14 و 17 تا 19  می باشد.

18.    با توجه به مشکلات فرایند تعمیر، لطفا قبل از مراجعه حضوری، از طریق بخش پیگیری تعمیرات و یا تماس از آماده بودن دستگاه خود اطمینان حاصل نمایید.

19.    این مجموعه مالک یا دارنده شماره همراه ثبت شده در پذیرش که دریافت کننده پیامک پذیرش بوده را به عنوان مالک قانونی دستگاه قلمداد می نماید.

20.    در صورت اخذ رسید در هنگام پذیرش، ارائه آن جهت تحویل دستگاه الزامی است و فارغ از شماره همراه ثبت شده در پذیرش، آورنده رسید، مالک دستگاه قلمداد می گردد.

21.  دریافت رسید و یا پیامک پذیرش حاوی لینک یا آدرس قوانین پذیرش به منزله قبول کلیه موارد (شرایط و مقررات پذیرش) است.

22.   تحویل دستگاه در غیر از قراردادهای پشتیبانی، منوط به تسویه حساب کامل و یا تایید حسابداری می باشد.

23.   دریافت ویدئو و مستندات تعمیر دستگاه در صورت تمایل با اعلام در پذیرش و پرداخت مبلغ 50 هزار تومان امکانپذیر است.

24.   در صورت درخواست انجام خدمات بصورت اکسپرس و امکان انجام در خارج از تایم کاری، 20 درصد به مبلغ خدمات اضافه می گردد.

25.   هر گونه انتقاد و پیشنهادتان را می توانید بر روی سایت، منوی نظرسنجی بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح نمایید تا پیگیری لازم انجام گردد.

26.   بیشتر سپاسگزار خواهیم بود اگر بر روی سایت، منوی نظر سنجی بخش نظرسنجی شرکت نمایید تا ما را در ارائه بهتر خدمات همراهی نمایید.

27.   جهت ارتباط مستقیم با مدیریت مجموعه می توانید از طریق واتساپ با شماره 09158045474 ارتباط برقرار نمایید.

برچسب‌ها: